Залиште свій відгук тут

Качество

Цена

Время

Огляд

Мінімальна довжина відгуку 140 символів

Відгуки про компанію ОДСК

t8761921595

1.00

Casa Perfecta – не компетентні партнери

Хочемо залишити враження від співпраці як в цілому з компанією ОДСК, так і окремо з її партнерами. Приємні враження залишилися від співпраці прораба та дизайнера, все було дуже чітко, конкретно, без лишньої води та зайвих слів, якість робіт порадувала. Тепер хочу запитати: в чому полягає робота вашого відділу комплектації? Бо цей відділ не працює взагалі ніяк, Іван то взагалі не зрозуміло для чого він там потрібен якщо наш проект він навіть не бачив в очі і взагалі ніяк з нами не контактував, а просто передавав наші контакти то магазину сантехніки, то магазину плитки і т.д. Він нам нічого не радив і по факту ніяк нам не допомагав. Тому враження від співпраці на цьому етапі не порадували. Тепер по компанії з Мегадому, що робила меблі в нашу квартиру. АНЖЕЛІКА НЕ ПОРЯДНА, ОБМАНЮЄ, ми її раз 15 ловили на брехні. До того як внесли аванс вона розказувала все дуже красиво про строки, про самі найнижчі ціни і т.д., а як внесли 70% передплати так вона почала говорити, що підвищилися ціни і тепер вже буде інша вартість по нашому замовленню. То як це можна розуміти? Вона та її дівчата взагалі не розуміються на продукції, вони роблять аби як і кажуть що саме так має бути, по термінам дуже підводять. Також ми для себе з’ясували той факт, що в неї немає власного виробництва, про яке вона розказує, а замовляє розпил як і більшість меблярів в ДАСк центрі. Навіщо обманювати? Комплектація, за яку ми спочатку заплатили, трохи пізніше була змінена на бюджетнішу і різницю коштів нам вона так і не повернула (причому змінити на більш бюджетнішу вона запропоновула сама, а різницю коштів вона залишила собі). Також не дуже доречно з її сторони пропонувати продаж через своїх знайомих стіл, стільці, побутову техніку і т.д. Взагалі, працюючи з нею та її командою було ну просто дуже багато неприємних моментів, про які можна безкінечно писати, в яких винуватцями завжди були не вони як виробники меблів, а винуватими з їх слів були потолочники, дизайнер, прораб, тільки не вони. Тому всі їх косяки ми переробили за власний рахунок вже з іншою компанією, так як вона відмовилася від власних помилок. Такі як вона, на превеликий жаль, тягнуть репутацію вашої компанії на дно

tiyoji917513

1.00

Ужасная компания, некомпетентные менеджеры, дизайнеры вообще жах.

Ужасная компания некомпетентные менеджеры, дизайнеры вообще ужас они не слышат пожеланий даже если удалось включить Ваши требования в Ваш проект то никаких гарантий, что прорабы и рабочие этого продержаться приходится все контролировать нет смысла за это переплачивать проще нанять людей по объявлению.

olegkaptur77

1.33

ОДСК – мошенники !

Не рекомендую с ними связываться. Прорабы увеличивают сметы так, что клиент не сможет ответить а платить придется. Сроки затягивают.

andreibosoi55

1.00

Самая дорогая компания в Одессе

Делал в данной компании “чудо” ремонт. С началом войны собственник компании сбежал на бали… И началось. Затягивание сроков, подлнятие цен. Категорически не рекомендую данную компанию. Тут вас разденут по полной. Красивая картинка а по факту 0.

guest

Stella Mille

1 Відгуки

Переехали жить Одессу, в новостройку. Голые стены, ни какого ремонта. Идей было масса, но в одиночку и своими силами воплотить задуманное очень сложно. Дабы не испортить квартиру, не выкинуть деньги на ветер – приняли решение воспользоваться услугами компании. Хорошо, когда имеешь дело с опытными дизайнерами, способными перевоплотить жилье до неузнаваемости. Интерьер сделали в восточно-европейском стиле. Очень гармоничное сочетание получилось. Отдельное спасибо за кальянную зону в восточном стиле: установили угловую тахту с декоративными подушками, небольшой столик, соответствующее напольное покрытие…Это место в доме – уютный уголок для релакса. В компании работают настоящие мастера, которым под силу любые задачи!

guest

Виталий Сазонов

1 Відгуки

Компания достойная внимания и уважения. Мы в Одессу переехали с Донецка и купили квартиру, для ремонта друзья посоветовали обратится в эту компанию. С выбором не пожалели, всё выполнили в срок по договору. Качеством довольны, мастера ответственные.

guest

Светлана

1 Відгуки

Найти нормальных дизайнеров, как оказалось достаточно проблематично. Некоторые с кем мне довелось встретиться кроме своего эго и личных представлений, ничего не хотели слышать, а я как клиент хотела бы чтобы сделали проект учитывая мои пожелания. Ведь в конечном счете мне находиться в этом помещении. Одна из компаний, которая меня услышала это ОДСК. Дизайнер в короткий срок предложила несколько достойных вариантов, один из которых меня полностью удовлетворил. Помещение получилось светлое, просторное, но вместе с этим достаточно функциональное. В общем я осталась довольна и благодарна за качественную работу.

Майже всім слово «ремонт» звучить як страшний вирок!
І кожен, хто коли-небудь стикався з цим страшним «звіром» сьогодні згадує його як страшний сон!
Ми розповімо вам про те, як отримати справжнє задоволення від ремонту та насолодитися етапом від початку до кінця!